На Житомирщині СБУ підозрює чергового інтернет-пропагандиста за росію

Співробітники Служби безпеки України викрили чергового пропагандиста на інформаційно-підривній діяльності у соціальних мережах.

Із початком повномасштабного вторгнення ворога мешканець військового містечка на Житомирщині почав пропагувати у «Однокласниках» насильницьку зміну встановленого в Україні конституційного ладу.

Оперативники задокументували поширення фігурантом маніпулятивних дописів із проросійських спільнот, у яких саме Україна називалася державою-терористкою.

Виправдовуючи збройну агресію рф необхідністю «звільнення мільйонів заручників», чоловік пропонував також «ліквідувати українську державність», оскільки вона є нібито джерелом нацизму. До того ж, робити це слід «гартованим залізом».

Крім того, у поширених зловмисником матеріалах стверджувалося, що путін «не воює з українцями та навіть з армією України».

Натомість повномасштабне збройне вторгнення рф представлялося як «звільнення заручників від терористів».

Ініційована СБУ лінгвістична експертиза підтвердила протиправний характер опублікованих чоловіком дописів.

У ході обшуку у фігуранта справи вилучено комп’ютерну техніку із доказами протиправної діяльності.

На підставі зібраних доказів слідчі Служби безпеки повідомили йому про підозру у поширенні закликів до повалення конституційного ладу України та розповсюдженні матеріалів, у яких міститься виправдовування, визнання правомірною, заперечення збройної агресії рф проти України, тобто за ч.2 ст.109, ч.2 ст.436-2 Кримінального кодексу України.

Комплексні заходи проводили оперативні співробітники та слідчі Управління СБ України в Житомирській області за процесуального керівництва Житомирської обласної прокуратури.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.