Найважливіше – це люди, – нардеп Арсеній Пушкаренко

Першочерговим завданням центральної та місцевої влади у боротьбі з COVID-19 є захист та підтримка простих українських громадян, аби вони не залишалися сам-на-сам з лихом, що вирує зараз у всьому світі. А головними вартовими, які сьогодні стоять на захисті здоров’я та спокою українців, є медики, прикордонники та співробітники Нацполіції. Про це під час робочої поїздки до прикордонного Овруцького району Житомирської області заявив народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко.

«Найважливіше – це люди. Це – наші медики, поліцейські, прикордонники, які сьогодні фактично перебувають на передовій боротьби з коронавірусом. Тому нині ми з колегами передали і в Овруцьку лікарню, і прикордонникам Житомирського прикордонного загону відповідні захисні костюми, окуляри, маски, засоби дезінфекції. Для того, щоб вони все ж таки були захищені. Оскільки від їхньої роботи залежить безпека кожного з нас», – відзначив Арсеній Пушкаренко.

Під час відвідин Овруцької районної лікарні народні депутати від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко, Артем Кунаєв та Максим Перебийніс обговорили з керівництвом медичного закладу, який вже сьогодні лікує перших хворих на COVID-19, наявні проблеми первинної ланки меддопомоги хворим, а також шляхи їх вирішення.

«На даний час в нашій лікарні знаходяться двоє хворих на коронавірусну інфекцію, і одна особа – з підозрою на коронавірус. Стан двох хворих задовільний, вони дихають самостійно, без допомоги апаратів ШВЛ. Персонал повністю забезпечений засобами індивідуального захисту терміном на 1 місяць. Поступово, кожен день, ми даємо замовлення на закупівлю тих чи інших засобів відповідно до їхнього використання», – розповіла народним обранцям та місцевим ЗМІ директор КНП «Овруцька міська лікарня» Валентина Шубан.

Про результати виїзного засідання обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої COVID-19, розповів на своїй сторінці у мережі Facebook 1-й заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко. Він повідомив, що у виїзній нараді, разом з народними депутатами та представниками місцевого самоврядування Овруча, Коростеня, Олевська та Малина, взяли участь керівники Житомирського прикордонного загону, Національної гвардії та ГУ Національної поліції у Житомирській області. Головним питанням порядку денного була організація процедури обсервації осіб, що перетинають державний кордон з Республікою Білорусь через прикордонний пункт «Виступовичі».

Провели виїзне засідання обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації спричиненої Covid-19 в м. Овруч…

Опубликовано Володимиром Федоренко Четверг, 16 апреля 2020 г.

«Всі громадяни, що повертаються з-за кордону, повинні в обов’язковому порядку пройти обсервацію в спеціалізованих закладах – готелях та базах відпочинку з дотриманням усіх карантинних норм. Разом з представниками поліції ми відпрацювали всі деталі обсервації з довезенням людей до зазначених місць. Якщо дуже багато людей одночасно будуть серйозно хворими – система охорони здоров’я не зможе впоратися з навантаженням. Ми повинні сповільнити поширення вірусу та зменшити кількість пацієнтів, які потребують госпіталізації, аби врятувати якомога більше життів», – написав Володимир Федоренко на своїй сторінці у соціальній мережі.

«Обговорили деталі розміщення людей на обсервацію, а також логістику, організацію побутових потреб і медичного забезпечення. Бачимо, що місцева влада зацікавлена і стурбована цим питанням», – розповів після засідання обласного штабу в Овручі член комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування, член фракції «Слуга народу» Максим Перебийніс.

Після проведення наради та візиту до КНП «Овруцька міська лікарня» представники обласного штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, спричиненої COVID-19, відвідали прикордонний пропускний пункт «Виступовичі», де поспілкувалися з прикордонниками та почули їхні пропозиції до організації процедури обсервації людей, які їхатимуть в Україну на Великдень та травневі свята.

«Ті громадяни, які сьогодні повертаються, обов’язково підлягають обсервації. І це потрібно контролювати. Тому для того, щоб бути максимально ефективними законодавцями, ми виїжджаємо на місце, спілкуємося, знайомимося з ситуацією. Щоб в наших законодавчих ініціативах ми виходили з тих реалій, які існують насправді і турбують пересічних українців», – розповів ЗМІ народний депутат від фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.