Нардеп Пушкаренко закликає керівництво ОДА звільнити затриманого з хабарем чиновника Суслика

Народний депутат від «Слуги Народу» Арсеній Пушкаренко вважає неприпустимим, щоб чиновники наживалися на медичній системі, особливо – у розпал пандемії COVID-19.

Про це він заявив, коментуючи ситуацію із затриманням директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА Миколи Суслика за «відкат» у 120 тисяч з коштів COVID-фонду на закупівлю кисню.

«Поки Президент, Верховна Рада та Уряд вже майже рік докладають надзусилля для боротьби з COVID-19 та наслідками пандемії, такі горе-чиновники, як Суслик докладають всіх зусиль, набиваючи свої кишені хабарями. Не для того ми приходили до влади, щоб такі Суслики паразитували на державі і займалися корупцією!», – заявив Арсеній Пушкаренко.

За словами нардепа, вже рік він закликає керівництво Житомирської ОДА звільнити директора департаменту охорони здоров’я Житомирської ОДА. Зокрема, через аферу з лікарнями, коли Суслик на власний розсуд, а не за нормативами, вирішував, які з лікарень будуть опорними.

Арсеній Пушкаренко розповів, що у кожному з відвіданих ним медзакладів на Житомирщині він чув нарікання на Миколу Суслика.

А наприкінці листопада міністр охорони здоров’я Максим Степанов без попередження перевірив реальний стан Житомирських лікарень і був шокований. В обласній лікарні імені Гербачевського було втричі менше точок для кисню коронавірусних хворих, ніж заявлено на папері чиновниками ОДА.

«Спільно з колегами ми направили запит до керівництва Житомирської ОДА щодо невідповідності займаній посаді Суслика, привівши ряд аргументів, що в області провалена робота з питань охорони здоров’я. Натомість керівництво ОДА нам відповіло, що без Суслика медицина Житомирщини не може працювати, і взагалі він – хороший хлопець», – розповів Арсеній Пушкаренко.

Народний депутат України Арсеній Пушкаренко

Крім того, 17 грудня 2020 року нардеп звернувся до Кабінету Міністрів із проханням направити Урядову комісії до Житомирської області. Вона має перевірити ситуацію в лікарнях, закупівлях, забезпеченні, виплатах лікарям премій та компенсацій в межах боротьби з коронавірусом.

Нагадаємо, 21 січня на хабарі затримали директора департаменту охорони здоров’я Житомирської облдержадміністрації Миколу Суслика. За даними слідства, він вимагав відкат за виділення “ковідних” коштів лікарні на кисень.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.