Об’явлено про посилення карантину в Житомирській області. Подробиці

19 червня відбулося позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Головним  питанням, яке підіймалося на засіданні комісіїстало недотримання жителями нашої області  карантинних норм та зростання за останні тижні кількості хворих.

Про це у  своєму Телеграм каналі повідомив голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко:

“Щойно ми завершили позачергове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. Ключовими питаннями проведеної комісії стали недотримання громадянами карантинних норм та тенденція до зростання кількості хворих.

Всі члени комісії одноголосно підтримують думку про те, що попри всі застереження, заклики до самоізоляції та прохання носити засоби індивідуального захисту в громадських місцях, жителі області не усвідомлюють всіх ризиків і загроз, пов’язаних з коронавірусом.

За станом на зараз, показники епідемічної ситуації в області становлять:

  • інцидентність – 13,42;
  • завантаженість ліжок у закладах охорони здоров’я – 3,08%;
  • кількість ПЛР та ІФА тестів – 27,24.

Враховуючи дані показники були прийняті рішення:

  • посилити контроль за дотримання населенням карантинних норм в приміщеннях та громадському транспорті, зокрема використання засобів індивідуального захисту (масок, респіраторів), дотримання соціальної дистанції між громадянами, використання дезінфікуючих засобів;
  • заборонити роботу дитячих закладів оздоровлення та відпочинку області;
  • заборонити проведення масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів з кількістю учасників більше ніж 10 осіб;
  • заборонити роботу закладам громадського харчування, ресторанного бізнесу та кафе, окрім надання послуг з харчування лише на відкритих, літніх майданчиках;
  • проводити релігійні заходи, богослужіння за умов дотримання карантинних норм.
  • Головному управлінню Держпродспоживслужби в Житомирській області доручено здійснити перевірку роботи ринків та магазинів по всій області щодо дотримання карантинних заходів. У разі виявлення порушень – надати пропозиції щодо зупинки діяльності цих об’єктів.
  • Головному управлінню Національної поліції в Житомирській області, департаменту регіонального розвитку облдержадміністрації та управлінню Укртрансбезпеки у Житомирській області прийнято забезпечити контроль за дотриманням карантинних заходів під час перевезень громадян міським, приміським та міжміським транспортом.

Я ще раз всіх закликаю дотримуватися жорстких карантинних норм і пам’ятати, що адаптивний карантин – це лише послаблення, а не ігнорування карантинних заходів!”

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.