Олена Білоконь: У важкий час для України роблю все від мене залежне, щоб допомогти захисникам

Заслужена артистка України Олена Білоконь щоденно дає кілька благодійних концертів, аби допомогти громадам Житомирської та інших областей України зібрати кошти на потреби захисників України.
Так вона вже побувала в кількох громадах Коростенського, Звягельського районів. Зустрічалась з глядачем у великих містах і маленьких селах. Це вже 8 область, яку артистка відвідала в рамках Всеукраїнського туру “Все буде Україна”.
Головна місія – це допомога у коштів волонтерам та жителям сіл і міст України, а ще підтримати українців в тяжку годину, надихнути жити, працювати в складний час, боротись проти окупантів тут, в тилу.
Як відзначає артистка; «У важкий час для України роблю все від мене залежне, щоб допомогти захисникам. За час мого благодійного туру ми вже допомогли громадам, волонтерам зібрати досить велику суму грошей. Всі зібрані кошти залишаються в селах і містах, де відбувається благодійний концерт. Після заходу кошти підраховуються і залишаються в громадах. Люди самі вирішують як саме їх використати задля перемоги України – передати на потреби воїнів-героїв чи підтримати їх родини».
Олена Білоконь не воїн зі зброєю в руках. Її зброя – це українська пісня, українське слово, відкритість та любов до людей, що сьогодні мужньо протистоять навалі ординців.
Тож, якщо у вашому селі чи місті є бажання зустріти співачку, побувати на її благодійному концерті, а також долучитись до збору коштів захисникам і захисницям України, телефонуйте за номером телефону 097 999 98 65.09:49. Вхід на концерт безкоштовний.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.