Коронавірус Житомирська область

Перехід Житомирської області до чергового етапу послаблення карантину чекати не варто через значне зростання захворюваності

Голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко ініціює відтермінування  чергового етапу послаблення карантину через значне зростання виявлених нових випадків COVID-19.

Про це голова Житомирської ОДА сказав на брифінгу 5 червня.

«Від нашого останнього брифінгу, який відбувся 1 червня  на Житомирщині зафіксовано 123 нових випадки COVID-19, ми маємо ще один летальний випадок – жінка 60 років в Новограді-Волинському. Маємо дуже невтішну статистику за останні дні, тому хочу повідомити, що сьогодні о 12:30 збирається комісія ТЕБ та НС і я буду ініціювати не перехід Житомирщини на четверту хвилю послаблення карантинних заходів. Ми будемо рекомендувати не відкривати ресторани, далі проводити богослужіння тільки при жорстких дотриманнях карантинних заходів, будемо звертатися до Національної поліції по перевірці перевезень міським, приміським та міжміським транспортом, будемо звертатися до Держпродспоживслужби з вимогою здійснити перевірку роботи ринків по дотриманню карантинних заходів. Звертаюсь до міських голів міст обласного значення та районних центрів по перевірці дотримання карантинних заходів нашими магазинами, які ми повідкривали», – сказав Віталій Бунечко.

Він зауважив, що область дуже гарно пройшла весь карантин, але послаблення і розхлябаність дали негативний результат.

«Ми маємо вчора 53 нових випадки – це взагалі унікальний рекорд, і після Києва, в якому налічується під 3 мільйони жителів, Житомирщина стала другою за кількістю захворювань. Ми не будемо повертатися поки в другу хвилю послаблення карантинних заходів, але якщо динаміка буде така продовжуватися, то ми будемо ініціювати посилення карантинних заходів та відміну третьої хвилі послаблень. Я ще раз всіх закликаю дотримуватися жорстких карантинних норм і пам’ятати, що адаптивний карантин – це лише послаблення, а не ігнорування карантинних заходів», – наголосив голова ОДА.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.