Перший міжнародний рейс в історії житомирського аеропорту! Відео.

5 січня на злітну смугу міжнародного аеропорту “Житомир” приземлився “Боїнг-737-400”, який виконав перший прямий міжнародний рейс “Єреван-Житомир”. Про це Суспільному розповів власник авіакомпанії Олексій Янчук.

Літак “Боїнг-737-400” прилетів до житомирського аеропорту без пасажирів. У складі екіпажу чотири людини – пілоти та бортінженери.

“Вилітали ми із Єревану, летіли три години. Приземлення пройшло добре. У польоті техніка працювала справно”, – розповів командир літака Валерій Стародубець.

Упродовж січня авіалайнер обстежуватимуть інженери.

“Аеропорт у 2021 році отримав статус міжнародного. Це є перший рейс за всю історію житомирського аеропорту. Літак буде проходити тут технічне обслуговування”, – розповів кореспондентам Суспільного власник аеропорту Олексій Янчук.

За словами Олексія Янчука, у 2022 році за гроші держбюджету планують добудувати злітну смугу, що дозволить почати міжнародні пасажирські авіаперевезення.

“Будуть виконані роботи з продовження і розширення злітної смуги, а також збудують новий перон і нові руліжні доріжки. Після цього ми плануємо робити рейси на Європу і внутрішні рейси. Першим буде чартерний рейс “Житомир-Одеса” і “Житомир-Батумі”, – поінформував Олексій Янчук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.