Поліція назвала кількість загиблих у ДТП на Житомирщині за 2020 рік – сумна статистика

За 11 місяців 2020 року на території Житомирської області сталося понад 3500 ДТП, в яких загинули 148 людей, та ще понад 1100 – травмовано.

За аналогічний період минулого року у ДТП загинуло 167 людей, а травми отримали 1189, наголошують в ГУ Нацполіції Житомирщини.

Серед цієї кількості ДТП правоохоронці зафіксували 187 аварій, учинених водіями, які керували автомобілями у нетверезому стані. У результаті таких подій загинули 7 людей, ще 71 отримали травми різного ступеню тяжкості.

Також під колеса автомобілів потрапили 4 нетверезих пішоходи, усі вони були травмовані.

З початку року зареєстровано 152 дорожньо-транспортних пригоди за участю дітей, в яких, на жаль, 7 загиблих, ще 148 отримали травми.

За видами ДТП розподілились наступним чином: понад 50% ставались у результаті зіткнення рухомих транспортних засобів, ще у понад 15% – зіткнення з нерухомим транспортним засобом. У 7,5% випадків пішоходи потрапляли під колеса автомобілів (268 ДТП).

Найчастіше загибель людей ставалась через зіткнення транспортних засобів (33%), наїзд на пішохода (31%) та наїзд на перешкоду (14%).

Найпоширенішими причинами ДТП залишаються порушення правил маневрування, недотримання дистанції, перевищення безпечної швидкості та порушення правил проїзду перехресть.

Саме через перевищення безпечної швидкості руху сталася кожна сьома ДТП з постраждалими, у них загинули 78 людей, а ще 485 отримали травми.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.