Полунична ферма під Києвом: їж скільки влізе за “дякую”! Подробиці

Про полуничну ферму на Київщині у своєму посту в Фейсбук повідомляє користувач Микита Андрєєв.

“Зазвичай я нікого не рекламую, але це особливий випадок. Під Києвом в с. Бабинці є ягідна ферма самообслуговування Arkush UA. Засновник і господар – український захисник, ветеран АТО/ООС Володимир.

У цій фермі ви платите лише за те, що вивозите. Сьогодні ми зібрали понад 6 кілограмів полуниці. Крім неї тут є малина, лохина. Вартість полуниці – 80 грн/кг. Все, що зможете з’їсти тут на місці, не рахується, лише за “дякую”.
Володимир розповів, що гостей наразі небагато. І тому дуже шкода полуницю, яка от-от почне гнити. Ну і звичайно шкода зусиль, які були витрачені, щоб її виростити (а в цьому році через погоду це важче звичайного).

Я вважаю, що українських захисників треба підтримувати. Ну і до того ж, полуниця набагато смачніша, ніж з супермаркетів. А ще (для інтровертів як я) – в будні дні тут взагалі немає людей, лише купа смачної ягоди.
Upd. всі деталі за телефонами 0960653671 та 0660934940″, – відмічає Микита Андрєєв у своєму пості.

То ж поки ще  полуниця спіє, а ціна на неї на коростенских базарах “кусається” можете гайнути з друзями до пана Володимира – самим поїсти досхочу і друзям/родичам привезти солодкого та корисного. Ну і для Коростень-Інфо пару кіло можете прихватити, будем раді!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.