Постачальника газу можна змінити у відділеннях Ощадбанку

Відсьогодні у відділеннях нашого банку ви можете змінити існуючого постачальника газу на Газопостачальна компанія “Нафтогаз України”. Він пропонує одні з найвигідніших цін на блакитне паливо. Наприклад, у січні в межах тарифного плану «Місячний» ціна становить 7,22 грн/куб.м з ПДВ без вартості розподілу (доставки). Пригадайте, скільки сплачуєте за блакитне паливо, і відчуйте різницю .⠀

План дій наступний :

 1. Підходите у відділення Ощаду для написання заяви.
  І тут маленький лайфхак: для зручності запишіться на візит без черги та в зазначений час підійдіть до менеджера bit.ly/35Pqg9a.
 2. З собою візьміть такі документи:
  – паспорт громадянина України
  – ідентифікаційний номер (ІПН)
  – документ про право власності на житло (якщо є співвласник будинку чи квартири, візьміть з собою офіційну згоду співвласника; шаблон можна знайти на сайті gas.ua в розділі «Стати нашим клієнтом»)
  – EIC-код (16-значний персональний газовий номер споживача)
 3. Після подачі заявки підключення до нового газопостачальника відбудеться протягом 5-7 робочих днів. Перевірити статус заявки за ЕІС-кодом можна на сайті gas.ua.

  Також ви отримаєте листа від ГК “Нафтогаз Україна” на вказану електронну пошту про підключення та подальші інструкції (наприклад, як зареєструватись в особистому кабінеті на сайті газопостачальної компанії, оплачувати рахунки тощо).

І головне — після підключення ви зможете сплачувати за газ без комісії в додатку Ощад 24/7. І, zvisno, в терміналах та касах відділень Ощадбанку.

Дізнатись про ціни ГК “Нафтогаз Україна”, скористатись шаблонами документів та відстежити статус своєї заявки можна на офіційному сайті компанії: gas.ua.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.