Щодо урядового контактного центру

Урядовий контактний центр прийматиме звернення від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства. 27 грудня 2019 р. КМУ прийняв постанову «Про поширення експериментального проекту із створення «єдиного входу» опрацювання звернень громадян та запитів на публічну інформацію на опрацювання звернень та повідомлень про/або від осіб, які постраждали від торгівлі людьми, домашнього насильства, насильства за ознакою статі, насильства стосовно дітей, або про загрозу вчинення такого насильства» № 1145. Відповідно до вказаної постанови, Урядовий контактний центр прийматиме вказані звернення за номером телефону гарячої лінії.

 

Хто зможе звертатися за телефоном гарячої лінії?

На гарячу лінію зможуть телефонувати особи, яким загрожували вчиненням насильства, або, які постраждали від такого:

  • торгівлі людьми;
  • домашнього насильства;
  • насильства за ознакою статі;
  • насильства стосовно дітей.

За яким номером телефону  функціонує гаряча лінія?

Урядовий контактний центр прийматиме звернення за номером телефону 15-47. Вказаний номер телефону є номером гарячої лінії.

Отже, отримати відповідь, роз’яснення чи довідкову інформацію можна, звернувшись на урядову «гарячу лінію» за номером телефону 1545 цілодобово та безкоштовно з мережі фіксованого зв’язку Укртелекому, телефонів мобільних операторів Київстар, Vodafone Україна, Lifecell.

Особи з порушенням слуху можуть звернутися на урядову «гарячу лінію» за допомогою Skype-зв’язку за таким іменем: Урядова гаряча лінія 1545-1; Урядова гаряча лінія 1545-2; Урядова гаряча лінія 1545-3.

Повідомляє начальник управління праці та соціального захисту

Лілія СИТНІК на офіційному сайті Коростенської РДА

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.