Сучасний вчитель – людина сили і честі!

Шановні вчителі!

Незабаром – перша неділя жовтня, і вже за традицією в Україні вона позначена прекрасним святом – Днем вчителя. Це справді всенародне свято, бо у нашій країні немає людей, яких би не навчала перша вчителька. І так само важко знайти в Україні людину, яка не згадала б гарним словом чудові шкільні роки і, звісно ж – своїх улюблених вчителів. Адже в Україні завжди вважали вчителя і школу символами Честі, Порядності і Людяності.

У день вашого професійного свята на згадку приходять не лише теплі і приємні спогади про шкільне дитинство, але й непохитне усвідомлення тієї надважливої ролі, яку покликана відігравати у сучасному житті нашої країни Нова українська школа. Нинішні складнощі життя жодним чином не применшують роль шкільної освіти і науки у перспективі подальшого поступу нашої країни. Навпаки – сучасні виклики перед Україною лише підкреслюють значимість удосконалення та осучаснення освітнього процесу. І саме тому школа і праця вчителя нині визначають наші можливості і наші перспективи на багато років вперед.

Ми, представники партії «СИЛА І ЧЕСТЬ», переконані, що нинішні труднощі та негаразди мають у нашому житті тимчасовий характер. Однак уроки та висновки щодо нашого подальшого життя і насамперед – стосовно перспектив нашої школи та освіти, ми мусимо зробити і врахувати вже сьогодні.

Тому вже зараз на часі вирішення давно назрілих проблем освіти. Це – негайне пришвидшення процесу оснащення якісним інтернет-зв’язком та супутнім сучасним устаткуванням усіх без винятку шкіл нашої громади. Це – бездоганний порядок у питаннях підвозу діток до місця навчання. Це – налагодження системи фізкультурно-оздоровчої роботи у середовищі школярів та молоді. Це – поступове, але належне матеріально-технічне забезпечення шкільних класів. Це – підвищення ролі і значимості професії вчителя в очах батьківської громади і суспільства загалом.

Ми щиро віримо і сподіваємось, що таке, поки що бажане і лише омріяне поєднання зусиль школи, влади, батьківської громади, все ж таки допоможе нам зрушити з місця численні проблеми і водночас дозволить усім нам сміливо дивитися у майбутнє.

З нагоди вашого професійного свята прийміть від нас, шановні вчителі, доземний уклін і щиросердечні слова подяки за вашу працю, ваш талант, за те душевне тепло, яким ви зігріваєте наше дитинство, наші надії, сподівання і стверджуєте впевненість у завтрашньому дні. Нехай вам щастить у всьому. Найбільших Вам життєвих гараздів! Приємного настрою і ще раз – зі святом!

З повагою

Житомирська обласна організація

політичної партії «СИЛА І ЧЕСТЬ»

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.