Сума боргу по комуналці більше ніж 680 грн може стати причиною втрати субсидії

Прострочена понад 3 місяці заборгованість за комірне, зокрема і використаний газ, на суму більше ніж 680 грн. може стати причиною втрати субсидії.

З початку травня органи соціального захисту населення розпочали аналізувати стан розрахунків за комунальні послуги споживачів, які мали субсидію на опалювальний період.

Заборгованість є підставою щодо скасування субсидії. ТОВ «Житомиргаз Збут» нагадує, що рішення про надання субсидії малозабезпеченим родинам переглядається органами соцзахисту населення двічі на рік – у травні та жовтні.

У цьому році в умовах воєнного стану перепризначення житлових субсидій на неопалювальний період буде проводитись автоматично.

Для того аби не втратити державну допомогу, варто якнайшвидше розрахуватися із боргами. ТОВ «Житомиргаз Збут» наголошує: споживачі газу, які зараз опинились у скрутному становищі та не мають змоги погасити борг, мають можливість укласти договір на реструктуризацію заборгованості. За його умовами накопичений борг можна погасити частинами, за погодженим з постачальником графіком.

Якщо ж ви досі не отримували субсидію, але наразі самотужки вам важко сплачувати за комунальні послуги, ви можете подати заяву на субсидію онлайн на платформі «Дія».

Під час воєнного стану така допомога держави може стати як суттєвою підтримкою для родини, так і сприятиме стабільній роботі підприємств-постачальників комунальних послуг.

Разом до Перемоги!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.