Суші у Рівному – огляд ресторанів і суші-барів

Коли потрібна доставка суші Рівне, в першу чергу клієнти звертаються до найбільш популярних закладів. У місті таких декілька, неможливо точно сказати, якому краще віддавати перевагу. Бо кожне меню пропонує цікаві варіанти страв, а заклади намагаються надавати клієнтам найкращу якість та гарантувати висококласний сервіс. Мі пропонуємо обирати найкращих, які зібрали у невеликому огляді. Це ті заклади міста, яким точно можна довіряти.

Суші Мастер

Гарна мережа, яка працює у різних містах країни. Тут завжди смачно та вигідно, бо політика закладу передбачає розгорнуте меню та цікаві знижки на окремі страви. Будь-який вибір порадує замовника, бо саме тут можна поринути у світ справжньої японської кухні.

Найкраще можна знати серед пропозицій. Найбільший розділ – це сети та роли, які вражають різноманітність. Сушисти постійно оновлюють асортимент, пропонують цікаві сети, які включають класичні та оригінальні варіанти. Не менш вражає меню інших страв, всі вони приготовані за рецептами Азії, тому навіть десерти будуть мати неповторний екзотичний смак.

Додаткова перевага – швидкість, яка надважлива у сучасному світі. Кур’єри не затримуються у дорозі, вони досить швидко переміщуються по місту та приблизно за годину з моменту оформлення замовлення привезуть вам його. Декілька закладів у різних районах Рівного допомагають скоротити шлях при доставці, тому заклад гарантує мінімальний час.

Дуже люблять клієнти Суші Мастер за знижки, які він надає. Можливо отримати десь до 50% на сети, які постійно є серед пропозицій. Додатковий бонус запропоновано для іменинників. Вони можуть зробити замовлення зі знижкою у 20%. Переглядайте розділ акцій у меню перед тим, як відправити замовлення. Можливо у ньому ви знайдете щось цікаве.

KILOGRAMM SUSHI PROJECT

Заклад пропонує традиційні японські страви, які стали досить популярні сьогодні. Тут багато варіантів ролів та деякі закуски, сети, салати та інші пропозиції. Можна знати цікаві акції, які дозволяють непогано заощадити на купівлі страв.

Якщо обирати швидкість доставки замовлення, у ресторані також порадують своїх клієнтів. Кур’єри дуже старанні у роботі, вони заздалегідь спланують маршрут, оберуть найкоротшу дорогу та одразу виїдуть, як тільки отримають у руки пакунок.

Квадрат суші піца

Прекрасна пропозиція для тих, хто хоче гарно провести час у компанії з друзями. Бо саме тут можна одразу замовити роли, суші та піцу. Це чудовий варіант для складання святкового меню, коли не всі гості полюбляють однакові страви або ж хочеться просто різноманіття.

Заклад пропонує непоганий вибір, цікаві ціни, часто проводить акції та дозволяючи трохи заощадити постійним гостям. Є доставка, яка приїде приблизно за годину з того моменту, як гість розмістив замовлення. Закладу можна довірити приготування своєї вечері, офісного перекусу або навіть святкового столу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.