Тільки об’єднавши наші зусилля, ми переможемо коронавірус, – Арсеній Пушкаренко

Головна мета влади, громадян, соціально відповідального бізнесу та українських медиків – об’єднати свої зусилля у боротьбі проти COVID-19. Про це під час робочої поїздки до м.Новоград-Волинський на Житомирщині заявив народний депутат України, член фракції «Слуга народу» Арсеній Пушкаренко.

«І влада, і бізнес вживають заходів для того, щоб мінімізувати наслідки від коронавірусу в Україні, мінімізувати наслідки в Житомирській області. І тільки разом, тільки в спільній координації, тільки в об’єднанні зусиль ми переможемо цю біду, яка сьогодні вирує в усьому світі», – заявив Арсеній Пушкаренко.

Народні депутати від фракції «Слуга народу» Тетяна Грищенко, Богдан Кицак, Ігор Герасименко, Сергій Кузьміних, Дмитро Костюк, Максим Перебийніс та Арсеній Пушкаренко разом з представниками обласної державної адміністрації відвідали швейну фабрику «LESYA», яка після початку епідемії COVID-19 в Україні повністю перепрофілювалася на виробництво захисних костюмів для вітчизняних медиків.

На думку парламентарів, саме медики нині знаходяться на передовій фронту боротьби з пандемією. Тому – саме вони потребують першочергової підтримки та допомоги всього суспільства.

«Спеціалісти, які надають допомогу хворим українцям, мають бути абсолютно захищені. Вони мають спокійно робити свою справу, розуміючи, що є захисний костюм, є захист між медиком і недугом», – розповів ЗМІ учасник робочої наради у Новоград-Волинську, член комітету Верховної Ради з питань здоров’я нації, медичної допомоги та медичного страхування Максим Перебийніс.

Для того, аби забезпечити українських лікарів та медсестер усім необхідним захисним одягом, відома на Житомирщині швейна фабрика «LESYA» припинила випуск звичайного одягу та розпочала виготовлення захисних костюмів для медиків. Про це народним депутатам та керівникам Житомирської ОДА розповів власник підприємства Микола Сиченко.

«Всій Україні потрібно сьогодні згуртуватися для подолання спільної біди. І хоча складно було зробити сертифікацію, визначити технологію, відшукати правильним матеріал, який зможе убезпечити життя і здоров’я наших лікарів, але нам це вдалося. Щодня ми будемо випускати по 1,5 тисячі захисних комплектів, до яких входять комбінезони, бахіли, нарукавники, фартухи», – розповів Микола Сиченко.

Проект з забезпечення українських лікарів необхідним захистом був би неможливим і без допомоги соціально-відповідального бізнесу. Про це під час зустрічі з народними обранцями розповіли керівники Житомирської ОДА. Так, за інформацією члена Ради директорів BGV Group Сергія Войцеховського, його підприємство відгукнулося на безпосереднє звернення Президента України з проханням допомогти вітчизняним медикам, і надало кошти на системну допомогу. «Біля 28 млн гривень ми виділили для того, щоб подбати про закупівлю і передачу Житомирській області усього необхідного», – повідомив Войцеховський.

Окремо до мешканців Житомирщини та всієї України звернувся 1-й заступник голови Житомирської ОДА Володимир Федоренко. Він закликав громаду краю до єдності у боротьбі з пандемією, разом з тим – закликав громадян жорство дотримуватися всіх вимог карантину, озвучених Міністерством охорони здоров’я.

«Шановна громадо! Звертаючись до вас ми, як влада, робимо все можливе і неможливе для ліквідації наслідків, які можуть статися в нашій області. Ми просимо вас про найголовніше – бути вдома. Тому що не дай Боже, якщо буде велике заповнення лікарень, ні одна система охорони здоров’я не зможе витримати. Тому найголовніше, що ви можете зробити зараз – це залишатися вдома. Так ви допоможете українським медикам», – звернувся до житомирян та мешканців області Володимир Федоренко.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.