supermarket

Товари, які стануть недоступні у січневий локдаун у супермаркетах

На період січневого локдауну супермаркетам заборонили продавати побутову хімію, одяг, пресу та інші товари повсякденного вжитку – в Американській торговельній палаті це назвали обмеженням прав споживачів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Американської торговельної палати в Україні, передає “Європейська Правда”.

Так, уряд запровадить посилений карантин з 8 по 24 січня 2021 року. На цей період забороняється торгівля будь-якими товарами, окрім продуктів харчування, лікарських засобів та виробів медичного призначення, засобів гігієни та зв’язку, а також кормів, ветеринарних препаратів, насіння, засобів захисту рослин.

Інші товари можна буде замовити лише з адресною доставкою.

У Палаті пояснюють, що, таким чином, в супермаркетах буде заборонено продавати значну частину товарів повсякденного вжитку:

  • побутову хімію;
  • інструменти;
  • одяг;
  • пресу;
  • лампочки;
  • батарейки;
  • дитячі товари для навчання.

Для виконання постанови Кабміну супермаркети будуть змушені або закривати відповідні відділи на території, або забороняти продаж під час розрахунку на касі.

“На думку компаній-членів Палати, таке рішення не лише є прямим обмеженням прав споживачів у придбанні необхідної продукції, але й потенційно призводитиме до виникнення конфліктних ситуацій в магазинах”, – коментують вимоги в АТП.

Через те, що споживач має рівний доступ до всіх товарів у торговельному заклад, обмеження продажу у Палаті називають нелогічним та вказують на можливі додаткові збитки від такої норми та невдоволення споживачів.

Нагадаємо, що з 8 січня Кабмін анонсував новий зимовий локдаун, який діятиме до 24 січня.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.