У Малині пам’ятник леніну здали на металолом. Черга за Коростенем?

У Малинській громаді утилізували пам’ятник Леніну, який перебував на збереженні в громаді з 2014 року. Пам’ятник здали на металолом, виручивши за нього 390 тисяч гривень. На найближчій сесії депутати громади мають вирішити, на що спрямують гроші.

Про це в коментарі Суспільному Медіа розповів Малинський міський голова Олександр Ситайло.

“До 2014 року цей пам’ятник стояв на центральній площі міста. У 2014 році його демонтували та передали на зберігання в комунальне підприємство,. Знищити його ми, на жаль, не могли, бо він як пам’ятка був захищений законом. Зараз після прийняття закону про деокупацію у нас розв’язані руки і ми сесійно прийняли рішення про його подальшу утилізацію. Пам’ятник був зроблений з металу, сьогодні ми провели цю процедуру (здали на металолом — ред.) і комунальне підприємство отримало за це 390 тисяч гривень. На черговій сесії депутати вирішать, на що перерозподілити ці гроші”, — розповів міський голова.

За його словами, на місці на площі, де стояв пам’ятник Леніну, після його демонтажу нічого не встановлювали.

“На цьому місці нічого зараз не зроблено, тому що на облаштування потрібні гроші. Ще до повномасштабної війни в нас були плани на рахунок реконструкції цієї площі, але через війну в нас немає на це сьогодні ресурсів”, — уточнив мер міста.

Нагадаємо коростенцям, що наш пам’ятник леніну мер міста Володимир Москаленко демонтував з площі перед міськвиконкомом прийнявши таке рішення у 2014 році. В той період майже в усіх містах і містечках відбувався так би мовити “ленінопад” – пам’ятники цьому революціонеру зносили масово. Місцеві жителі кажуть, що пам’ятник досі цілий і знаходиться на території заводу КЗОТ в с.Іскорость. То може вже пора і його утилізувати, що скаже громада?

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.