У Житомирі та Андрушівці правоохоронці виявили виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції

У Житомирі та Андрушівці правоохоронці провели обшуки й вилучили майже 1000 літрів етилового спирту, призначеного для виготовлення фальсифікату. Про це  повідомила прокуратура Житомирської області.

“Досудовим розслідуванням встановлено, що на територію Житомирщини, з метою збуту, а також подальшого незаконного виготовлення фальсифікованої алкогольної продукції, шість місцевих жителів організовали постачання із сусідньої області спирту етилового”, – інформує відомство.

У межах кримінального провадження у складських приміщеннях та місцях мешкання фігурантів справи, у містах Житомирі та Андрушівці, проведено 6 санкціонованих обшуків.

Під час обшуків виявлено та вилучено майже 1000 літрів спирту етилового, що зберігався у ємкостях різного об’єму, ящик готової горілчаної продукції сумнівної якості та чорнову бухгалтерію.

“Наразі виявлену продукцію вилучено, вживаються заходи щодо накладення на неї арешту, призначення відповідних судових експертиз, а також встановлення усіх інших осіб, причетних до злочинної діяльності”, – зазначає прокуратура.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.