У Житомирській обл. передали військовим два автомобілі, які були арештовані та вилучені судами

Два автомобілі та 40 куб.м лісоматеріалів поповнили матеріальну базу армії – за ініціативи прокурорів Житомирщини майно передали захисникам.

Про це 31 березня повідомила пресслужба Житомирської обласної прокуратури.

«За ініціативи прокурорів Новоград-Волинської окружної прокуратури судами скасовано арешт на вилучені в ході розслідування транспортні засоби та звернено їх у дохід держави з подальшою передачею українській армії. Також, за результатами розгляду клопотань Новоград-Волинської окружної прокуратури, з метою забезпечення Збройних Сил України, слідчим суддею передано у власність держави незаконно добуту деревину», – повідомили в прокуратурі.

Наразі два автомобілі – самоскид ЗІЛ 130 і легковий автомобіль марки Opel Vectra, а також 40 м3 дубових, соснових і вільхових колод вже поповнили матеріальну базу однієї з військових частин.

Як зазначили в прокуратурі, таких заходів окружною прокуратурою вжито у межах процесуального керівництва досудовим розслідуванням у декількох кримінальних провадженнях. Зокрема, за фактами виявлення ознак підроблення ідентифікаційних номерів кузовів автомобілів, а також самовільних порубок дерев і крадіжок лісопродукції, під час розслідування яких вилучено та арештовано зазначені транспорт і деревину цінних порід.

«Прокурори продовжують вживати дієвих й невідкладних заходів, спрямованих на підтримку українського війська», – відмітили в прокуратурі.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.