У Житомирській обл. розпочалася планова перевірка структурних підрозділів АТ «Українська залізниця»

Як повідомляє пресслужба Управління Держпраці у Житомирській області у Житомирській області розпочалася планова перевірка АТ «Українська залізниця».

Перевірка триватиме у період з 17 по 28 січня відповідно до Річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) Державної служби України з питань праці на 2022 рік та Плану здійснення комплексних заходів державного нагляду (контролю) органів державного нагляду (контролю) на 2022 рік.

АТ «Українська залізниця» та його структурні підрозділи і виробничі об’єкти відповідно до їх територіальної належності перевірятимуть з питань дотримання законодавства у сфері промислової безпеки, охорони праці, поводження із вибуховими матеріалами промислового призначення, гігієни праці, зайнятості населення, зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю, геологічного вивчення надр, їх використання та охорона, використання і переробка мінеральної сировини (державний гірничий нагляд).

У разі виявлення порушень вимог законодавства, за наявності підстав для повного або часткового зупинення виконання робіт , експлуатації устаткування, надання послуг буде підготовлене звернення у порядку та строки, встановлені законом, з відповідними позовами до адміністративного суду.

У разі необхідності вжиття інших заходів реагування протягом п’яти робочих днів з дня завершення перевірки будуть складені приписи щодо усунення порушень, виявлених під час проведення перевірки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.