У Житомирській області будують підприємство з видобутку та переробки бурого вугілля

Сьогодні, 13 квітня, голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко провів робочу зустріч із генеральним директором компанії «AAZ Trading Co.» Махмудом Саадом. Також у зустрічі взяв участь заступник голови Житомирської ОДА Віктор Градівський.

Під час зустрічі учасники обговорили реалізацію масштабного інвестиційного проєкту вартістю понад 1,5 млн дол. США. Компанія планує розпочати видобуток та переробку бурого вугілля, а також виготовлення з цієї сировини органічних мінеральних добрив. Також даний інвестиційний проєкт зможе забезпечити область більш як 50-ма робочими місцями.

«З покладів бурого вугілля, які знаходяться у Житомирській області, підприємство планує виготовляти продукцію з високою доданою вартістю для потреб аграріїв України, ЄС а також країн Близького Сходу та Північної Африки», — зазначив під час зустрічі Віталій Бунечко.

Сьогодні інвестиційний проєкт знаходиться на стадії розробки відповідних документів. Голова Житомирської облдержадміністрації додав, що наразі інвесторам необхідна підтримка державних органів влади у вирішенні земельних питань.

«Спільно з Агенцією регіонального розвитку Житомирської області облдержадміністрація всебічно сприятиме у вирішенні організаційних та юридичних питань, пов’язаних із реєстрацією та подальшою роботою підприємств «AAZ Trading Co.» на території Житомирської області», — наголосив Віталій Бунечко.

Довідково. Компанія “ААЗ ТРЕЙДІНГ КО” була створена в 1994 році. Компанія проводить свою діяльність у таких сферах підприємництва, як нерухомість, будівництво, загальна торгівля, аграрна сфера, пасажирські, вантажні та авіаперевезення.

 

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.