У Житомирській обллікарні видаляють тромби судин головного мозку малокровним методом. Відео

Операції за допомогою найменших хірургічних втручань – це вже давно не новина. Зараз завдяки сучасному обладнанню їх робити значно простіше. Зокрема, у обласній клінічній лікарні вже давно таким займаються. Мають змогу лікувати пацієнтів малокровним методом. Це і планові операції на судинах, і екстрені випадки.

Сьогодні жінці робили планову операцію на судинах ніг. Вже після неї на операційний стіл привезли 59-річну жительку області з гострим інфарктом міокарда. Лікарі будуть відновлювати прохідність судини пацієнтки.

Пацієнтам з гострим інфарктом операція повністю безкоштовна, адже є усе необхідне для її проведення. Та тепер у обласній лікарні виконуватимуть ще й втручання на судинах головного мозку. Раніше їх не робили, бо не мали певних інструментів. Та й сама операція доволі коштовна по собівартості.

Зараз завдяки підтримці держави та коштів лікарні закуплено усе необхідне, аби видаляти тромби з судин мозку. Тому для хворих така операція буде також безкоштовною.

Лікарі кажуть, за допомогою такої операції можна зберегти якість життя людини.

«Ми можемо застосовувати ці новітні технології для того, щоб пацієнти не тільки виживали, але й щоб покращувалась їх якість життя. Ми поки що таких операцій не робили. Наприклад, я стажувався у Києві у професора Щеглова», — сказав лікар-нейрохірург Олександр Гнилиця.

Ця операція покликана на те, щоб відкрити судинне русло, прибравши тромб.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.