В Овручі жінка вербувала малолітніх дівчат для порнозйомок

Корольовський районний суд Житомира взяв під варту 58-річну жінку, яку підозрюють у вербуванні малолітніх дівчат для порнозйомок. Про це інформує Житомирська обласна прокуратура.

“Протиправною діяльністю тривалий час займалися жителі міста Овруч, мати й син. Обладнавши у власному помешканні кімнату під фотостудію, син проводив фотосесії малолітніх дівчат у відвертому одязі”, – йдеться у повідомленні.

За інформацією відомства, жінка підшукувала у сім’ях, що опинилися в скрутній економічній ситуації, малолітніх дівчат. Матерям пояснювала, ніби потрібні моделі для реклами дитячого одягу, натомість “віддячувала” одягом та грошовими коштами.

Судова експертиза визнала фотографії, як продукцію порнографічного змісту. Фото надалі викладали у мережі Інтернет на спеціальному сайті, а за перегляд одержували грошову винагороду.

Після викриття незаконної діяльності, з метою уникнення кримінальної відповідальності, жінка переховувалася, однак 11 березня була затримана правоохоронцями у місті Києві.

“За принципової позиції процесуального прокурора підозрюваній обрано запобіжний захід у виді тримання під вартою з правом внесення грошової застави на суму 340 тис. грн, про що Корольовським районним судом міста Житомира 12.03.2021 винесено відповідну ухвалу”, – повідомляє прокуратура.

Матеріали стосовно “фотографа” були виділені в окреме кримінальне провадження. Обвинувальний акт за ч. 3 ст. 149 КК України скеровано до суду, де триває розгляд.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.