В Україні з понеділка стовпчики термометрів піднімуться до +35 градусів. А в Європі встановлено новий температурний рекорд

Комфортна температура повітря в Україні збережеться до понеділка. Потім стовпчики термометрів піднімуться до +35 градусів.

В Україні в найближчі кілька днів буде тепла і суха погода. Тільки жителям південних і східних областей знадобляться парасольки. Однак потім в Україну нагряне африканська спека. Про це повідомляє синоптик Наталія Діденко у Facebook.

“Погляньте на цю прогностичну температурну карту на завтра, 13-го серпня, і поспішайте насолодитися комфортною погодою. Оскільки в п’ятницю повітря буде чудовим, протягом дня +24 … +29 градусів”, – написала Діденко у соцмережі.

Комфортна температура збережеться в країні до понеділка. З 16 серпня в Україні повітря прогріється до +30 … +35 градусів.

Тим часом, у середу, 11 серпня, було встановлено новий температурний рекорд Європи. Раніше зазначалося, що найближчим часом хвиля спеки з Сахари накриє Італію та Іспанію.

Як повідомляється на сторінці Харківського регіонального гідрометцентру в Facebook, на італійському острові Сицилія максимальна температура повітря досягла значення +48,8°C. Це сталося під впливом аномальної хвилі тепла африканського походження – так званого “теплового купола”. Рекордний показник зафіксувала автоматична метеостанція в місті Сіракузи.

“Інформація була підтверджена офіційно місцевим агрометеорологічним центром (Servizio Informativo Agrometeorologico Siciliano). Таким чином, це значення є новим рекордом не лише Італії, а також і всієї Європи за весь час інструментальних спостережень”, – йдеться у повідомленні.

Як зазначається, попередній рекордний показник температури повітря становив 48 градусів вище нуля. Його зафіксували в Афінах 10 липня 1977 року. У Сицилійському агрометеорологічному центрі уточнили, що рекордної позначки температура досягла о 13:14:15 за місцевим часом.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.