В Україну повертаються снігопади: прогноз погоди на тиждень

Погода в Україні з 5 квітня почне погіршуватися. Спочатку, у понеділок, знизяться позначки у термометрів та пройдуть дощі. З 8 квітня в Україні високий ризик снігопадів на Заході, Півночі та подекуди в центральних областях. Детальний прогноз на наступний тиждень синоптик Наталка Діденко опублікувала на своїй Facebook-сторінці.

“Свіжий квітневий понеділок обіцяє бути в Україні справді свіжим. Адже температура повітря 5-го квітня протягом дня сором’язливо топтатиметься поблизу +7… +12 градусів, хіба що подекуди в західних областях переступить поріг до +14 градусів. Найсвіжіше буде в прибережних наших зонах, очікується +4… +9 градусів, а в Карпатах навіть у денні години – до “мінусів”. До речі, невеликий мороз очікується найближчої ночі в більшості наших частин, окрім південної”, – пише синоптик.

За даними експерта, на заході нашої країни попри високі позначки тепла, очікується сильний південно-західний вітер. Також Діденко спрогнозувала опади. За її даними, дощі очікуються на півдні, сході та в центрі країни.

“Опади. 5-го квітня періодичні дощі пройдуть на Півдні, Сході України та місцями в центральних областях, тих, які східніше. Карта 1. На решті території поки що – без істотних опадів”, – додає вона. У Києві найближчої ночі очікується від -1 морозу до +3 градусів тепла, завтра вдень близько +10 градусів. Опади малоймовірні.

Синоптик також спрогнозувала погоду на весь наступний тиждень.

“Вже у вівторок почне заходити до західних областей холодна повітряна маса, яка пошириться впродовж Благовіщення та 8-го квітня далі Україною. А з півдня прижене активний циклон з опадами. І, об’єднавшись, вологий циклон з півдня та холодна повітряна маса з півночі (за попередніми прогнозами), зумовлять вкрай несприятливу погоду в середу-четвер: місцями сильні опади та штормовий вітер. На Заході, Півночі та подекуди в центральних областях ймовірні снігопади та налипання мокрого снігу. Карта 2”, – попереджає спеціаліст.

Але опади очікуватимуться у ці дні й в інших регіонах, проте у вигляді дощу. Мокра погода буде спостерігатися також на сході, півдні та значній частині центру. Діденко додає, що у Києві є багато шансів на складну синоптичну ситуацію із мокрим снігом та сильним вітром впродовж 7-8 квітня. Але прогноз із несприятливою погодою – попередній, уточнює вона.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.