Вакцина Pfizer стане найбільш продаваним препаратом в історії людства?

Компанія Pfizer Inc. очікує, що її вакцина COVID-19 принесе в цьому році дохід у розмірі $33,5 млрд, що дозволить їй стати одним із найбільш продаваних лікарських препаратів за всю історію людства.

Про це йдеться у звіті компанії про прибутки. У презентації до звіту про прибутки компанія заявила, що оновлені реальні дані «свідчать про те, що імунітет проти інфекції та симптоматичного захворювання може слабшати», що підкреслює необхідність ревакцинації і сприяє збільшенню кількості продажів.

Чистий прибуток Pfizer у другому кварталі 2021 року зріс на 59% і склав $5,563 млрд порівняно з $3,489 млрд за аналогічний період попереднього року. Прибуток у розрахунку на акцію зріс на 58%, до $0,98 проти $0,62 роком раніше, повідомляється в прес-релізі Pfizer.

Прибуток без урахування разових факторів підскочив на 73%, до $1,07 на акцію з $0,62 на акцію. Квартальна виручка Pfizer злетіла на 92% і досягла $18,977 млрд у порівнянні з $9,864 млрд роком раніше. Виручка від продажу вакцин збільшилася в сім разів, до $9,23 млрд із $1,25 млрд. У тому числі доходи від продажу вакцини проти COVID-19, розробленої спільно з німецькою BioNTech SE, склали $7,84 млрд.

Тим часом компанія Moderna повідомила, що її партнери з виробництва вакцини від COVID-19 за межами США «зіткнулися із затримками» через проблеми з лабораторними випробуваннями, які виникли в останні дні.

Ці проблеми призвели до коректувань термінів доставки препарату і короткострокових змін в доставці вакцини за межі США. Як зазначає Bloomberg, проблеми вдалося вирішити, однак випуск вакцини на зарубіжні ринки сповільнився.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.