Вартість природного газу для населення у листопаді зросла

Вартість природного газу для населення у листопаді зросла

ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» інформує споживачів про зростання ціни на газ. Тепер 1 куб м природного газу у Житомирі та області коштує 6 грн 97 коп. Таким чином НАК “Нафтогаз України” у цьому місяці підвищила ціну для населення на 14,65%.

Ціна газу для населення в Україні зараз визначається за формулою, яка відображає ринкові ціни з двомісячним відставанням. Формула міститься в постанові уряду від 3 квітня 2019 року № 293 та діє до кінця 2019 року.

Зазначимо, що в цьому місяці регульована ціна газу виявилася вищою, ніж ціна на умовах акції «Твоя енергонезалежність», тому споживачі, які скористалися цією пропозицією, заощадять свої кошти. Якщо споживач не використовує за зимовий сезон весь передплачений обсяг, залишок коштів повернеться йому на рахунок у повному обсязі.

Керувати запасом газу по акції «Твоя енергонезалежність» можна онлайн, інформацію про це можна знайти на сайті ТОВ «ЖИТОМИРГАЗ ЗБУТ» . Тим споживачам, що хочуть скористатися своїм газовим запасом, але не мають «Особистого кабінету» на сайті 104.ua, повинні  звернутися до Центрів обслуговування клієнтів або відділення газового господарства у населеному пункті, де проживають.

Довідка

Компанія поставляє газ 1504 промисловим і комунально-побутовим підприємствам, 294 бюджетним установам і 96  релігійним організаціям та 364 425 жителям Житомирської області, які використовують природний газ у побутових цілях.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.