Велике будівництво на Житомирщині: у 2021 році в області відновлено низку об’єктів соціальної інфраструктури

У рамках програми Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво» у 2021 році у Житомирській області здійснюється будівництво, реконструкція та капітальний ремонт 11 об’єктів соціальної сфери, серед яких 3 медичні заклади, 3 заклади спорту, 2 дитячих садочка, 1 заклад культури, 1 школа, 1 ЦНАП.​​​​​​​

Як повідомляє Департамент регіонального розвитку Житомирської ОДА, дані об’єкти фінансуються за кошти Державного фонду регіонального розвитку у співфінансуванні із місцевим бюджетом. Сума запланованих видатків на 2021 рік становить: з ДФРР – 176млн грн; з місцевих бюджетів – 41млн грн.

На 4 об’єктах роботи вже завершено. Так, виконано ремонтно-реставраційні роботи будівлі Магістрату, ІІІ чергу реконструкції приміщень обласної клінічної лікарні ім. О.Ф. Гербачевського, капітальний ремонт навчального корпусу школи-ліцею № 1 у м. Малині, реконструкцію дитячого садка у с. Слободище Бердичівського району.

До кінця року роботи мають завершитися  ще на 4 об’єктах: капітальний ремонт будівлі  басейну ДЮСШ «Авангард» у м. Житомирі, реконструкція Житомирського обласного онкологічного диспансеру, реконструкція дитячого садка у смт Нова Борова та будівництво прозорого офісу у м. Баранівка.

Перехідними на 2022 рік є такі проєкти: капітальний ремонт міського плавального басейну у м. Бердичеві, реконструкція лікувального корпусу в обласному протитуберкульозному диспансері під інфекційне відділення у смт Гуйва, реконструкція майнового комплексу  стадіон «Колос» у м. Олевську.

Ці об’єкти будуть включені до президентської програми «Велике будівництво» у 2022 році.

Також у рамках програми «Велике будівництво» здійснюється реконструкція, капітальний і поточний ремонт дорожнього покриття загальною протяжністю 81,2 км на 39 об’єктах, у тому числі 8 штучних спорудах.

На ремонт автомобільних доріг загального користування місцевого значення з державного бюджету передбачено Субвенцію у розмірі 1 340, 374 млн грн  та 799,800 тис. грн коштів місцевих бюджетів.

На сьогодні влаштовано 79,5 км верхніх шарів дорожнього покриття, на 16 об’єктах роботи вже завершено.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.