Як поповнити банківську картку на АЗС або в магазині

Mastercard постійно працює над розширенням платіжних можливостей для своїх клієнтів, впроваджуючи різноманітні сервіси та послуги. Наприклад, компанія пропонує кілька послуг, які можуть допомогти швидко зняти кошти з банківського рахунку на касі торгової точки та навпаки. Однією з подібних послуг є «Готівка на картку». Цей сервіс дозволяє поповнити банківський рахунок, якщо вам швидко потрібно розрахуватися в інтернет-магазині або переказати гроші іншій людині. Поповнити картку на АЗС або в магазині досить просто.

У чому полягають переваги «Готівки на картку»

Тисячі клієнтів щоденно використовують цю послугу не просто так. Адже це можливість швидко поповнити свій рахунок, якщо термінала самообслуговування або відділення вашого банку немає поблизу. Кожен користувач, який вирішив скористатися сервісом «Готівка на картку», може розраховувати на такі переваги:

  • Зручність в користуванні – для поповнення потрібно мати лише номер картки, мобільний пристрій із налаштованою системою Google Play або Apple Play (залежно від ОС смартфона) або ж фізичну картку
  • Швидкість – передача даних відбувається миттєво, тому вам не потрібно витрачати багато часу на касі торгової точки.
  • Безпека – інформація з картки користувача не передається третім сторонам, а отже платіж надійно захищений. Крім цього, транзакція підтверджується за допомогою ПІН-коду або ж технологій Touch/Face ID, якщо ви використовуєте Apple Pay.

Як поповнити рахунок на касі торгової точки

Поповнення за допомогою послуги «Готівка на картку» відбувається дуже швидко. Для початку потрібно повідомити працівника магазину або АЗС на касі, що ви хочете скористатися такою послугою. Назвіть суму для поповнення рахунку. Передайте гроші в готівці. Після цього потрібно назвати номер картки, або ж піднести вашу безконтактну картку чи смартфон до термінала на невелику відстань. Далі залишиться тільки отримати чек про виконану транзакцію.
Користувачам, які вже знайомі з Google або Apple Pay, або ж активно розраховуються безконтактно, скористатися послугою буде легко.

«Готівка на картку» доступна в мережах АЗС «Укрнафта» та «WOG». Також поповнити рахунок можна на касах магазинів «Сім 23». Варто зазначити, що умови використання послуги залежать від торгової точки. Тому попередньо потрібно дізнатися їх у касира або ж почитати більше про таку можливість на офіційному сайті Мастеркард.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.