Як захистити телефон від пошкоджень?

Існує кілька ефективних способів зробити експлуатацію мобільного телефону не лише комфортною, а й безпечною.

Захисна плівка

Використання плівки – найдешевший спосіб знизити ризик пошкодження екрана смартфона. Еластичне покриття захищає скло насамперед від дрібних механічних пошкоджень. У продажу є як бюджетні варіанти, так моделі, які якісніші, товстіші і, отже, міцніші. Звертайте увагу на те, щоб аксесуар ідеально підходив до екрану, інакше він виглядатиме неестетично і не зможе повноцінно виконувати свою основну функцію. Однак навіть дорогі варіанти захисних плівок не такі гарні, як загартоване скло.

Захисне скло

Це дорожче та ефективніше рішення. Загартоване скло ідеально повторює форму дисплея і не блокує його функції. Велика товщина та твердість скла знову ж таки пов’язані з витратами, які доводиться нести. За шкалою Мооса твердість загартованого скла повинна бути H8 або H9, але будьте обережні і не перестарайтеся, оскільки занадто потужний захист може знизити чутливість сенсора. При пошуку загартованого скла для Samsung ознайомтеся з наступною пропозицією https://www.aks.ua/uk/catalog/zashitnue-stekla-dla-mobilnogo-telefona/brend-telefona/samsung . Виберіть модель телефону та знайдіть найкращий захист для свого смартфона.

Кейс

Останній спосіб убезпечити мобільний телефон – придбати чохол. Він не дає 100% гарантії, але захищає пристрій від падіння з висоти. Під час вибору звертайте увагу на матеріал. Щільний силікон, полікарбонат і карбон – найтвердіша сировина для захисних кейсів. Також визначтеся з типом конструкції аксесуара, це може бути:

  • бампер, що закриває торець корпусу,
  • накладка для захисту задньої кришки корпусу ,
  • чехол книжка, яка захищає смартфон з усіх боків.

Висновок

Екран – це найтендітніша частина пристрою. Щоб уникнути ремонту скла, подбайте про належний захист дисплея. Використовуйте загартоване скло, захисну плівку або чохол, щоб мінімізувати пошкодження телефону. Як то кажуть, профілактика краща за лікування!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.