Ювелірні ланцюжки – аксесуар для будь якого луку

Існують прикраси, носити які можна не знімаючи. Ці аксесуари інтегруються в будь-який стиль, прекрасно комбінуються з іншими елементами гардеробу, актуальні як в тандемі з діловим костюмом так і зі спортивними штанами.

До таких універсальних елементів аксесуарного арсеналу відносяться ювелірні ланцюжки https://ukrzoloto.ua/uk/catalog/lantsiuzhky/. Консультанти УкрЗолото допоможуть оцінити колекції мануфактур. Але навіть по фото можна зробити вдалий вибір. І великий асортимент хоч і здатний ускладнити процес придбання, але якщо завчасно обрати стилістику, матеріал і призначення виробу, то з швидкою покупкою проблем не буде.

З чого вибирати?

Перше питання на яке треба відповісти, якщо вас зацікавили ювелірні ланцюжки – для кого вони призначені. Адже ланцюжок це справді універсальний аксесуар носити який може:

  1. жінка/дівчина;
  2. мужчина/хлопець;
  3. дитина.

Саме тому в колекціях брендів представлені серії для різних споживачів з урахуванням їх віку і статі.

Питання номер два – де ви плануєте носити ланцюжок. Адже цей аксесуар актуальний для носіння на шиї, зап’ясті, нозі.

І нарешті ще звузити коло пошуку можна якщо визначитися з матеріалом. Мануфактури для виготовлення ювелірних ланцюжків використовують високопробне золото, срібло, платину. Обраний метал впливає не тільки на зовнішній вигляд але і на вартість. В колекціях брендів представлені моделі як бюджетні так і преміальні. Але як показує практика, особливою популярністю користуються екземпляри в середньому ціновому сегменті.

Золото як і срібло дуже слухняний метал, особливо в руках професійних ювелірів, тому з цих матеріалів виходять справжні витвори мистецтва які відрізняються:

  • розмірами;
  • вагою;
  • типом плетіння;
  • дизайном;
  • конструкцією (застібкою).

Так як використовуються різні сплави голда, то покупець може обирати варіанти в тональності червоній, жовтій чи білій і навіть рожевій. Срібні ланцюжки не менш різноманітні і бувають з позолотою, родієм, чорнінням. До речі, якщо ваша шкіра схильна до подразнень, оберіть золотий або срібний ланцюжок з родієвим покриттям. Родій і додає металу блиску і робить його як більш зносостійким так і гіпоалергенним.

Тип плетіння – це ще одна особливість ланцюжків. Перерахувати всі доступні варіації досить складно.

Існує стереотип, що для створення жіночих і дитячих колекцій використовується одне плетіння а для чоловічих інше. Але сучасна мода досить толерантна і дівчина з масивним браслетом на руці чи на шиї виконаними в плетінні типу трійний Бісмарк або Кайзер нікого не здивує.

Носити ланцюжки актуально будь з яким нарядом. Вони прекрасно вписуються як у кежуал лук так і вечірній аут фіт. До спортивного стилю теж не важко підібрати підходящий варіант. Якщо виникли сумніви яку модель краще купити, консультанти UkrZoloto підкажуть які саме екземпляри варті вашої уваги.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.