Застарілі ювелірні прикраси, які знову на піку популярності

Усе повторюється, і мода не виняток. Тренди на ювелірні прикраси змінюються не так швидко, як одяг і технології. Цієї осені на світових подіумах знову з’явилися браслети жіночі, з якими їхні власниці попрощалися 5–10 років тому. Повертається мода на перлини в бароковому стилі й масивні автентичні сережки.

ТОП-6 застарілих ювелірних прикрас, які стрімко ввірвалися в сезон 22/23

Пандемія COVID-19 підштовхнула людей до самовираження. Карантин за зачиненими дверима змінив ставлення до звичних речей: одягу, взуття, аксесуарів. Більше жодних суконь вихідного дня й діамантових підвісок виключно у вечірніх образах. Свідоме споживання також набирає обертів. Тому базові ювелірні прикраси з плавними лініями й стриманими відтінками поповнюють асортимент інтернет-магазинів і офлайн-крамниць. У моду повернулися:

  1. Багатошарові кольє-ланцюжки. Заборона на поєднання різних металів в одному образі канула в лету. На зміну пласким кольє-пластронам прийшли стримані тонкі ланцюжки з кулонами й підвісками. Восени-взимку 2022/2023 довгі ланцюжки повсюди: на сукнях, на светрах, біля коміра розстебнутих блуз. Пригляньте собі красиву прикрасу й одразу замовляйте.
  2. Масивний браслет-манжета. Важко сказати, наскільки довго зберігатиметься ювелірний тренд, але поки — це найкраще рішення для вечірнього виходу. Придивіться до моделей з об’ємною інкрустацією. Антитрендом вважаються лише монетки й морська символіка.
  3. Брошка. Антикварні брошки, які прикрашають піджаки й светри, знову повертаються. Їх сміливо можна назвати ювелірною прикрасою, котру доцільно передавати в спадок. Не залишилися поза увагою брошки-скрепки, які замінюють стандартні застібки на кардиганах.
  4. Аксесуари для тіла. З’являються кільця для носа й губ, масивні кафи, пірсинг для брів. Нагадує моду 90-х, коли одяг прикрашали сяйливими ланцюжками.
  5. Чокер. Відмовтеся від традиційних чорних чокерів. Натомість придивіться до моделі з перлинами в бароковій стилізації. Носити таку прикрасу на шию потрібно правильно: з твідовим костюмом, напівпрозорими сукнями в білизняному стилі.
  6. Квіткова тематика. Мініатюрні сережки-пусети з ромашками, об’ємні кольє з металевими квітами, браслети й брошки з рослинними мотивами — все залишається.

Експериментуйте з образами і ювелірними прикрасами. Не відкладайте в далеку шухляду те, що зараз вважається моветоном. Швидше за все, за кілька років популярність на певні моделі знову повернеться.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.