Особливості збірних вантажів з Китая

Збірні вантажі з Китаю в Україну. Етапи та переваги

Уявіть, ви тільки починаєте бізнес з Китаєм і не маєте змоги закуповувати великі партії товару. У такому випадку найкраще рішення – збірні вантажі, що швидко набувають популярності серед українських підприємців. Говоримо про їх особливості, етапи доставки та переваги.

Що таке збірні вантажі?

Спільний (збірний) вантаж – це дрібногабаритний вантаж кількох видів від різних замовників, що перевозиться  в одному напрямку на одному транспортному засобі. Наведемо приклади. Підприємець-початківець тільки знайомиться з китайським ринком. Звичайно, ризикувати і замовляти велику партію товару він не буде. Отже, заповнити навіть один контейнер він не зможе. Якщо б не існувало послуги перевезення збірних вантажів, то підприємець був вимушений платити за повний контейнер. Тобто по-факту, за повітря. Завдяки збірному вантажу від оплачує тільки той обсяг, що займає товар.

І другий приклад. Великий підприємець замовляє оптову партію товару. Стандартний контейнер вміщає 30-35 одиниць товару, а потрібно транспортувати 110 одиниці. Таким чином, три контейнери будуть повними, а четвертий – заповнений частково. Без можливості перевезення збірного вантажу неповний контейнер потрібно було б оплатити по тарифу, як і повний.

Особливості перевезення збірних вантажів

В технічному та організаційному планах доставка збірних вантажів з Китаю в Україну складніша, ніж звичайна. Ключова ланка – консолідація партій товару від замовників на спеціальному складі. Саме він – є точкою відправлення. Щоб доставка збірних вантажів була максимально ефективною, потрібно забезпечити такі складові:

·  консолідаційні склади, звідки здійснюються перевезення збірного вантажу

·  персонал з досвідом, який зможе правильно та швидко сформувати вантаж

·  формування потрібного маршруту, який підходить всім замовникам

·  додаткові послуги перепакування

·   оформлення необхідної документації для проходження кордонів та ідентифікації вантажів після прибуття

·  визначення термінів доставки

Перевезення збірних вантажів з Китаю в Україну найчастіше відбувається морем. Це найпопулярніший та найдешевший варіант доставки. Середній час доставки 60 днів. Щоб вчасно отримати товар, варто формувати закупівлі за 80 днів.

 У чому переваги?

Послуга перевезення збірних вантажів, у першу чергу, покликана економити на доставці. І тут важливий момент: економить, як замовник, так і перевізник. Замовник оплачує тільки обсяг, що займає товар у контейнері, а перевізник може транспортувати більше вантажу та оптимізувати корисні площі.

Доставка збірних вантажів економить приблизно 30-40%. Погодьтеся, досить непогано.

Але знижена вартість доставки – це не єдина перевага. Завдяки збірному вантажу можна оптимізувати час доставки товару. Наприклад, підприємець замовляє у різних постачальників, тож на консолідаційний склад можна привезти всі партії та відправити одночасно.

Компанія M3Cargo займається перевезенням збірних вантажів з Китаю в Україну «під ключ». Це, безсумнівно, зручно для клієнта. Ви зможете не тільки заощадити гроші, але і отримаєте бездоганний сервіс.

Недоліки перевезення збірних вантажів

Окрім усіх тих переваг, що ми розповіли, послуга має недоліки.

·       Фактор часу. Якщо потрібно швидко перевезти товар, то збірні вантажі для цього не підходять. Комплектація товарів у контейнер може тривати до тижня в навіть двох.

·       Особливості консолідації. Якщо товар може бути небезпечним для інших товарів або погіршити їх стан, будьте готові отримати відмову.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.