Зеленський підписав указ про початок приватизації Житомирського лікеро-горілчаного заводу

Президент України Володимир Зеленський передав державне підприємство “Житомирський лікеро-горілчаний завод” в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації підприємства.

Відповідний Указ № 412/2020 Зеленський підписав 29 вересня.

Як зазначається в документі, такий крок здійснено з метою оптимізації переліку об’єктів державної власності, які перебувають в управлінні Державного управління справами, однак не використовуються для забезпечення діяльності Президента України.

“Оскільки Житомирський лікеро-горілчаний завод є таким об’єктом, Глава держави підтримав пропозицію ДУС про його передачу в управління Фонду державного майна України для подальшої приватизації”, – повідомляє пресслужба глави держави.

В Офісі Президента очікують, що результатом реалізації цього кроку буде збільшення надходжень до Державного бюджету України.

На Житомирському лікеро-горілчаному заводі склалася критична ситуація: з кінця жовтня 2019 року підприємство не отримувало спирт для виготовлення продукції. Депутати Житомирської міськради звернулися до президента, Кабміну та керівництва Державного управління справами і попросили стабілізувати ситуацію на підприємстві. Через зупинку заводу понад 400 людей залишилися без роботи.

За матеріалами zhzh.com.ua

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.