Житель Житомирщини вдома «виготовляв» підроблені паспорти. Фото

Правоохоронці викрили у Житомирській області чоловіка, який в своїй оселі обладнав цех з виробництва підроблених паспортів. Про це 19 березня повідомила Житомирська обласна прокуратура.

“У межах досудового розслідування, викрито протиправну діяльність місцевого жителя, 1964 року народження, який з метою сприяння в організації незаконного перетину кордону України, підробив декілька паспортів та надав до одного з територіальних підрозділів Державної міграційної служби України в Житомирській області для виготовлення закордонних паспортів”, – повідомляють у прокуратурі.

Безпосередньо під час передачі підроблених паспортів особу затримано. Також проведено невідкладні обшуки за місцем проживання затриманого.

“Під час обшуків виявлено та вилучено численну кількість бланків для виготовлення підроблених документів, офіційні документи державного та іноземних зразків, заготовки кліше, штампів і печаток різних підприємств, установ, організацій, у тому числі іноземних, комп’ютерну техніку, спеціальне обладнання для виготовлення підроблених документів”, – інформує прокуратура.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманому про підозру та звернення до суду з клопотанням щодо застосування запобіжного заходу у виді тримання під вартою.

Також зазначається, що фігурант справи ще раніше потрапляв у поле зору правоохоронних органів. Зокрема, в одному з місцевих судів області розглядається справа, у якій особа обвинувачується у вчиненні аналогічних злочинів.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.