Жителі Житомирщини можуть одночасно отримати паспорт та ідентифікаційний код

З 28 травня жителі області, яким від 14 до 18 років, можуть одночасно отримати паспорт та ідентифікаційний код. Паспорт та код міститимуться на ID-картці. На Житомирщині цією послугою скористалися двоє жителів області.

Для оформлення документів треба мати свідоцтво про народження, паспорт одного з батьків та довідку з органів реєстрації.

Анастасія Комісаржевська однією з перших прийшла до відділу державної міграційної служби, щоб оформити одночасно паспорт та ідентифікаційний код. Витратила на це 10 хвилин.

Анастасія Комісаржевська: “Я вважаю, що можливість отримати одночасно ідентифікаційний код і паспорт – це дуже зручно. Бо не треба йти до податкової і в паспортний стіл, а можна одразу все оформити в паспортному столі”.

Заступниця начальника відділу державної міграційної служби Лілія Іваницька каже, що на виготовлення документів йде 20 робочих днів.

Лілія Іваницька: “Це послуга безкоштовна. І паспорт громадянина України вперше виготовляється безкоштовно, і з внесенням цього номера податкового також безкоштовно”.

Одночасно ID-паспорт та ідентифікаційний код можна оформити та отримати у Центрі надання адміністративних послуг та через державне підприємство “Документ”.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.