Жителька Житомирщини завдала майже 50 укусів своїй дитині – суд “дав” 4 роки умовно

Жительці одного із селищ Житомирського району, яка взимку покусала свою 6-місячну дитину, призначили 4 роки тюрми з іспитовим строком 2 роки. Про це 24 квітня повідомила пресслужба Бердичівського міськрайонного суду Житомирської області.

«Бердичівський суд ухвалив вирок 25-річній мешканці одного із селищ Житомирського району, яку визнав винуватою у катуванні своєї малолітньої дитини (ч. 1 ст. 127 КК України). Суд призначив покарання – 4 роки позбавлення волі з іспитовим строком 2 роки.Вирок ще не вступив у законну силу та може бути оскаржений в апеляційному порядку. Розгляд справи проходив у закритому судовому засіданні.

Як стало відомо з вироку, обвинувачена узимку двічі протягом тижня покусала свою шестимісячну доньку: дитині завдано майже пів сотні ушкоджень, від яких вона відчувала сильний фізичний біль. Судово-психіатрична експертиза встановила, що жінка повністю усвідомлювала, що робить, та які наслідки матимуть її дії», – йдеться у повідомленні.

Обвинувачена повністю визнала свою вину та пояснила, що кусала дитину, щоб заспокоїти, коли та сильно плакала. За словами обвинуваченої, після народження первістки вона переживала післяпологову депресію, хоча і не зверталася до лікарів по допомогу.

Призначаючи покарання, суд врахував, що обвинувачена раніше не судима, визнала вину та щиро каялася у скоєному, а також позицію прокурорки, яка не просила суд про реальне позбавлення волі для обвинуваченої. До набрання вироком законної сили обвинувачена перебуватиме під дією запобіжного заходу особистим зобов′язанням. Долю дитини, яка нині відібрана із сім′ї, вирішуватиме інший суд. Пошук судових рішень по вказаному провадженню можна здійснити в ЄДРСР за номером 294/445/24.

Важливо: відповідно до статті 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду, який вступив у законну силу.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.