Житомирська область під надійним захистом: авіація ЗСУ провела навчання. Фото

Під час маневрів авіація відпрацьовувала відсіч повітряному нападу противника, виведення літаків з-під ударів, протидія ДРГ і бойове застосування по наземних цілях.

У Житомирській області завершилися льотно-тактичні навчання з авіаційною ескадрильєю бригади тактичної авіації повітряного командування Центр.

Про це повідомляє прес-служба Генерального штабу ЗСУ в понеділок, 17 травня. Під час навчань авіація відпрацьовувала відсіч повітряним нападам противника, виведення літаків з-під ударів, протидію диверсійно-розвідувальним групам, а також бойове застосування по наземних цілях.

“Винищувачі працювали з декількох аеродромів. Проведено комплексне застосування бойових можливостей авіаційних підрозділів, бойової техніки, засобів ураження, органів управління і забезпечення. У фазі динамічної зміни обстановки відпрацьовані питання бойового застосування авіаційних засобів ураження по наземних цілях на полігоні”, – повідомляє прес-служба Генерального штабу.

Також зазначено, що офіцери управлінської ланки планували бойові дії відповідно до реальної обстановки застосування з відбиття повітряного нападу противника і під час ведення бойових дій.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.