Житомирські бізнесмени хотіли “наварити” три ціни на танкових двигунах для Міноборони

У Житомирі викрили ділків, які хотіли втридорога продати Міноборони 80 танкових двигунів. Представники одного з вітчизняних підприємств намагалися реалізувати агрегати за ціною понад 77 млн грн.

Ринкова вартість цих двигунів становить майже 24 млн грн, повідомила 31 серпня пресслужба СБУ.

“Служба безпеки спільно з Національною поліцією викрила українських бізнесменів, які намагалися продати партію танкових двигунів до ЗСУ за штучно завищеною вартістю. Правоохоронці своєчасно заблокували оборудку і тим самим запобігли розтраті бюджетних грошей в особливо великих розмірах”, – повідомляють в СБУ.

Під час обшуків житомирського складського приміщення у фігурантів вилучили танкові двигуни, на яких вони збирались привласнити державні кошти. Також знайшли прилади нічного бачення та інші комплектуючі для бронетехніки.

Власники цього майна намагались довести його законне походження, надавши копії відповідних документів, однак під час розслідування їхню версію було спростовано. На виявлені двигуни та військове обладнання накладено арешт, їх передали на відповідальне зберігання до державного підприємства “Житомирський бронетанковий завод”.

Зважаючи на те, що на території України діє воєнний стан, для оборони територіальної цілісності України та протистоянню РФ ініційовано процедуру примусового відчуження вилученого майна на користь Збройних сил України. Правоохоронці передали ЗСУ арештоване в межах кримінального провадження військове майно, зокрема силові агрегати та інші комплектуючі для танків Т-72.

Зловмисникам загрожує до 12 років тюрми з конфіскацією майна. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину і притягнення винних до відповідальності.

Служба безпеки України затримала на прифронтовій території Донеччини адвоката-зрадника, який шпигував за українськими блокпостами у Краматорську. Зловмисником виявився адвокат, який протягом 2019-2022 років проживав на території РФ і мав контакти зі спецслужбою країни-агресорки.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.