Житомирську область обстрілюють балістичними ракетами, завдають авіаційних ударів, обстрілюють із градів

Житомирська область тільки два дні не потерпала від авіаційних чи ракетних ударів і обстрілів.

У Житомирській області окупанти тимчасово захопили чотири населені пункти.

Про це повідомив голова Житомирської ОВА Віталій Бунечко.

Як він розповів, область обстрілюють балістичними ракетами, завдають авіаційних ударів, обстрілюють із Градів. За його словами, у Народицькій та частково Малінській громадах на півночі області російські атаки відбуваються фактично щодня.

“Росія веде повномасштабну війну, і Житомирщина є одним із театрів бойових дій. Мапа Житомирщини зараз є своєрідним відображенням мапи України. У нас є невеличка територія, яка окупована, це чотири села Народицької громади неподалік чорнобильської зони. У нас є лінія розмежування – це кордон із Київською областю, що проходить через Народицьку і Малинську громади, де ведуться фактично повноцінні бойові дії”, — повідомив він.

За його словами, від початку війни область тільки два дні не потерпала від авіаційних чи ракетних ударів і обстрілів. У результаті атак окупантів поранення отримали приблизно 94 людини, з яких 43 цивільні. Загинули, за його попередніми даними, 52 людини, з яких 30 військовослужбовців, двоє поліціянтів і 20 цивільних осіб.

“За кожною з цих цифр стоять знищені долі цілих сімей. У Малинській громаді під час прямого попадання ракети одночасно загинули мама і четверо дітей. В Овручі під час прямого попадання ракети загинула ціла родина, в якій було двоє діток. У Коростені чудом дід сховав у сараї п’ятьох дітей, коли прилетіло в сусідній будинок”, – додав він.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.