Знову крадений ліс. На цей раз з Лугинського лісгоспу

20 травня 2020 року, під час здійснення спільного патрулювання, рейдовою групою лісової охорони ДП «Лугинський лісгосп», разом з працівниками Лугинського відділення Національної поліції за селом Клочеве Коростенського району був виявлений автомобіль Урал з навантажувачем без державних номерних знаків, який слідував з лісового масиву Літківського лісництва.

Автомобіль був навантажений деревиною цінної породи дуб, великих діаметрів та дуже хорошої якості. На вимогу зупинитися, водій не реагував, почалося переслідування. Під час погоні, на великій швидкості, колесо автомобіля чорних лісорубів не витримало великого навантаження і пошкодилося, що в свою чергу допомогло лісовій охороні затримати лісопорушників. На місце події негайно було викликано слідчу групу Лугинського відділення Коростенського відділу поліції ГУНП в Житомирській області для ведення подальших слідчих дій.

Автомобіль порушників арештовано та доставлено на штраф-майданчик Лугинського відділення Національної поліції, а незаконно заготовлена лісопродукція секвестрована та відправлена на Нижній склад лісгоспу.

Повідомляє ДП Лугинське лісове господарство на своїй сторінці у Фейсбук.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.