Звернення “Сили і Честі” до мешканців Житомирщини

Шановні полісяни! Поважна громадо Житомирської області!

За кілька днів завершуються передвиборчі перегони, підсумком яких стане день виборів 25 жовтня 2020 року. Кожному із нас у цей день випаде нагода із честю, чистою совістю та громадянським сумлінням виконати свій дуже відповідальний обов’язок – обрати місцеву владу.

Упродовж майже двох місяців партії, кандидати у депутати до місцевих рад усіх рівнів, а також претенденти на посади сільських, селищних та міських голів мали нагоду ознайомити, довести, переконати виборців Житомирщини у правильності, необхідності та доцільності своїх програм та своїх пропозицій. Тепер, шановні виборці, настала ваша черга діяти і вирішувати, адже до нас прийшла пора думати і обирати.

Сьогодні важливо зрозуміти, що нинішні вибори місцевої влади у багатьох стосунках мають доленосний характер. Не секрет, що реформування і децентралізація суттєво змінили права та можливості місцевих рад. На рівні громади сьогодні вирішуються більшість проблем пересічного громадянина. Тому новообрана влада має бути чесною, відповідальною і кваліфікованою. А залежить це найбільшою мірою від усіх нас.

Шановні друзі!

Ми напередодні вирішального дня! Будьмо сильними і чесними! Станьмо відповідальнішими і мудрішими! ПОРЯДОК БУДЕ! Всі на вибори! Перемога партії “СИЛА І ЧЕСТЬ” – перемога кожного з вас!

З повагою Житомирська обласна організація політичної партії “СИЛА І ЧЕСТЬ”

У ці відповідальні дні, йдучи на вибори, спираючись на довіру та підтримку своїх земляків – полісян, ми, кандидати від політичної партії “СИЛА І ЧЕСТЬ”

ПРИСЯГАЄМО:

1 У своїй повсякденній депутатській роботі бути чесними, щирими та відвертими і завжди готовими до спілкування із виборцями у зручному форматі.

2. Боротися із проявами безвідповідальності, недбалості, бути непримиренними борцями з корупцією та хабарництвом.

3. Бути вірними і відданими справі всебічного розвитку Житомирщини, як благодатного краю. Ми розкриємо разом з вами її потужний потенціал.

4. Берегти і плекати найкращі, овіяні легендами і примножені працею багатьох поколінь наших пращурів, традиції Поліського краю.

5. Бути гордими і гідними звання народного обранця, слугувати прикладом сумління і зразкового виконання свого громадянського обов’язку.

ПОРЯДОК БУДЕ!

Матеріал з сайту: https://novograd.city/read/promo/106414/shanovni-polisyani-povazhna-gromado-zhitomirskoi-oblasti

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.