Населення Коростеня

За переписом населення 1989 року у Коростені проживала найбільша кількість жителів від дня заснування міста: 77 тисяч жителів. Нині ж у м. Коростень чисельність населення становить близько 65,7 тис. осіб. З них працездатного населення 38.8 тис. осіб (з 16 до 55 років для жінок; з 16 до 60 років для чоловіків).

Зайняті у всіх сферах господарського комплексу 27 тис. осіб. Населення молодше за працездатний вік – 11,3 тис. осіб, старших за працездатний вік – 15,6 тис. осіб.

За національністю населення міста Коростень становлять переважно українці та росіяни, також у місті проживають представники інших національностей: білоруси, поляки, чехи та ін. Дуже велику чисельність до розпаду Радянського Союзу становили євреї, проте багато їх іммігрувало на історичну батьківщину.

Демографічні показники міста Коростень:

  • Кількість народжених: близько 800 осіб;
  • Кількість померлих: близько 1100 осіб;
  • Природне скорочення населення: близько -300 чоловік.

Слід зазначити, що з кожним роком кількість народжених збільшується, відповідно це веде до зменшення природного скорочення населення Коростеня.
Рівень народжуваності за рік по місту з розрахунку на 1000 жителів становить близько 11%. Кількість зареєстрованих шлюбів протягом року становить приблизно 600 нових сімей, кількість розлучень становить близько 300 одиниць.

Приїжджайте в наше місто Коростень, створюйте міцні сім’ї та підвищуйте народжуваність славного Древлянського краю!

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.