Голова Чоповицької селищної територіальної громади

Філоненко Михайло Миколайович народився 21 листопада 1976  року в смт.Чоповичі в сім’ї робітників.

В 1984 році пішов до першого класу Чоповицької середньої школи Малинського району Житомирської  області, яку закінчив у 1994 році.

По закінченню школи вступив до Немішаївського радгоспу-технікуму, де здобув професію електрика.

У 1997 році, після закінчення технікуму, працював на Чоповицькому льонозаводі на посаді електрика.

В 2002 році перейшов працювати на Малинську паперову фабрику бригадиром-охоронником.

З 05.11.2014 року по даний час працює на посаді Чоповицького селищного голови.

За час своєї трудової діяльності зарекомендував себе відмінним керівником, що здатен чітко та грамотно організовувати роботу трудового колективу. Має високий професійний рівень, раціональне мислення, доброзичливість. Користується  повагою серед колег, легко знаходить спільну мову з людьми. Вірно виявляє пріоритети, знаходить конструктивні рішення, наполегливий та цілеспрямований, активний та діяльний. Завжди зберігає оптимізм, витримку та позитивне ставлення до роботи та підлеглих. Систематично підвищує свій професійний рівень. Вчиться не тільки у сфері професійного росту, але й в плані особистого розвитку.

За три роки свого головування – він має високий авторитет серед місцевих жителів, у районі, в області, та, навіть, за її межами.

Михайло Миколайович займається громадською роботою, є ініціатором вирішення питань щодо реформування місцевого самоврядування в Україні.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.