Малинська дитячо-юнацька спортивна школа ім Й.Л. Кульчицького Коростенський район

КОНТАКТИ
місто Малин, ВУЛИЦЯ ТАРАСКІНА, будинок 1
(04133) 5-12-60

Малинська ДЮСШ була заснована у 1966 році.

На даний час в школі відкрито 6 відділень: вільна боротьба, легка атлетика, велоспорт, футбол, бокс, настільний теніс. Працюють 22 тренера-викладача (11 сумісників), займається 536 вихованців.

Керівник закладу Володимир Волуйко

Відділення вільної боротьби Малинської ДЮСШ

КОНТАКТИ
місто Малин, вулиця Тараскіна, будинок 1, Житомирська область
0633262665

Відділення вільної боротьби Малинської ДЮСШ

Години роботи:

Мета вільної боротьби – формування практичних навичок вільної боротьби; фізичний розвиток дітей; виховання морально-вольових і психологічних якостей особистості; пропагування здорового способу життя.

Основні завдання: сприяти розвитку фізично розвинуту особистість; навчити оволодівати технікою вільної боротьби; навчити тактики ведення боротьби; розвивати швидкість реакції, мислення, силу, витривалість тіла, спритність, спостережливість та передбачливість; дисциплінувати мислення; переборювати страх і сумніви; максимально використовувати свої сили, можливості; радіти досягненому; загартовувати свій характер та вміти постояти за себе.


Відділення велосипедного спорту Малинської ДЮСШ

КОНТАКТИ
місто Малин, вулиця Тараскіна, будинок 1, Житомирська область
0976596024
Відділенню велосипедного спорту Малинської ДЮСШ
Тренер-викладач: Ігор Михайлович Стрельцов тел. 0976596024

Мета: Тренування велосипедистів базується на загальних принципах, що діють у системі навчання та обіймають загальні принципи дидактики – науковість, усвідомленість, міцність, активність, наочність, систематичність, доступність та індивідуальний підхід. Популяризація здорового способу життя серед молоді.


Відділення легкої атлетики Малинської ДЮСШ

КОНТАКТИ
місто Малин, вулиця Тараскіна, будинок 1, Житомирська область
(04133) 5-12-60Мета відділень легкої атлетики спортивних шкіл полягає у забезпеченні у позаурочний та позанавчальний час пошуку, розвитку та підтримки обдарованих вихованців, створенні необхідних умов для максимальної реалізації їхніх здібностей з обраного виду спорту, що в установленому порядку визнаний в Україні, та у підготовці резерву національних збірних команд, спортивно-оздоровчої роботи та формування здорового способу життя вихованців засобами спорту.

Тренери-викладачі : Наталя Олександрівна Афанасєв Валентина Миколаївна Савчук Лариса Володимирівна Мойсеєнко


Відділення боксу Малинської ДЮСШ

КОНТАКТИ
місто Малин, вулиця Тараскіна, будинок 1, Житомирська область
0967173610

Тренер-викладач : Олег Дмитрович Марченко тел. 0967173610

Мета: формування практичних навичок боксу, сприяти фізичного розвитку у дітей, розвити швидкість реакції, мислення, силу, витривалість тіла, спритність, спостережливість та передбачливість, виховання морально-вольових і психологічних якостей особистості.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.