Село Злобичі Коростенського района Житомирської області

Коротка характеристика населеного пункту
Населення362 чол. (2001)
Площа 
Поштовий індекс11111
Відстань до Коростеня 13 км
АвтобусКоростень-Десятини, Коростень-Нивки, Коростень-Мелені
Приміський поїзд
Школа+
Дитячий садочок
СільрадаКоростенский р-н, с. Холосне, вул. Центральна, 20, тел. 6-82-32
Бібліотека
Клуб/Будинок культури
Православна церква+

Село Злобичі Коростенського району Житомирської області засноване 1712 року. Населення становить 362 осіб (2001р.). Поштовий індекс – 11111.

3 Comments

  1. Прочел в интернете о подвиге Героя Советского Союза – Усенова Абдуллы и не мог не откликнутся на этот бесстрашный поступок, как поэт. Человек, родившийся за тысячи километров от Украины, смело и бесстрашно отдает свою жизнь за нашу землю, за наш край. И таких подвигов представителей братских народов, было во время войны очень много. Передайте пожалуйста этот стих Злобичской школе с благодарностью за их внимание к памяти Героев Великой Отечественной Войны

  2. В этой могиле покоится мой дядя Ильинский Тимофей Яковлевич. Спасибо Вам большое за уход и заботу о погибших. Царство небесное всем кто сложил свои головы за нашу Родину СССР.

  3. У цьому селі у 1915 народився мій дідусь Бондар Влас Васильович. У родини якого відібрали все і в 1933му вислали до Сибіру, м. Осинники. Він працював там на шахті, а коли йому було 18 років, на шахті сталася аварія, дідуся призначили винним і відправили будувати БАМ. Де він дивом вижив, але тримали його там 10 років. Цей
    БАМ будували на кістках людей, так казав мій дідусь. Коментатору про ссср- для кого це родіна: якщо б не ссср, то мій дідусь жив би в своїй хаті у рідному селі. І може війни, в якій загинув ваш дядя теж не було б, бо сталін дуже добре товарищував з гітлером, поки той не напав.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.