Художня школа місто Коростень

Художественная школа город Коростень

11500, Житомирська область, м. Коростень, вул.Грушевского, 66.

(041-42) 4-90-15.

№7,№1,№5 маршрутного транспорту міста . Зупинка: “вул. Сакко і Ванцетті” .

Розміщення на карті:

Художня школа місто Коростень

Художня школа міста Коростень розташована в одній будівлі з Коростенським міським відділом освіти за адресою: 11500, Житомирська область, м. Коростень, вул.Грушевського, 66. Дістатись можна №7, №1, №5 маршрутного транспорту міста, зупинка: ” Сакко та Ванцетті”. Телефон: (041-42) 4-90-15.

Коростенська міська художня школа відкрита у 1983 році рішенням виконкому Коростенської міської ради. Першим директором школи була Баранівська Лариса Григорівна. Перші роки у школі працювали директор, один викладач, прибиральниця та працівник з обслуговування приміщення. Нині у школі працюють директор та 4 викладачі. За 25 років свідоцтва про закінчення школи отримали 307 учнів, відбулося 19 випусків.

Художня школа має на меті залучити дітей до образотворчого мистецтва, розкрити індивідуальні можливості, талант, підвищити культурний рівень, а найбільш обдарованих дітей підготувати до вступу до вищих мистецьких навчальних закладів. Великий відсоток випускників школи пов’язали свою трудову діяльність з образотворчим мистецтвом, 88 осіб здобули вищу художню освіту, 6 з них працювали у школі викладачами, і одна з них нині очолює колектив школи. Двоє випускників школи після закінчення вищих навчальних художніх закладів закінчили аспірантуру за спеціальністю «Архітектура та живопис».

Крім освітньої діяльності, школа проводить культурні заходи на обласних та всеукраїнських виставках займає призові місця.

2 Comments

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.