Юрій Тарасюк передав допомогу захисникам України

Начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк в межах своїх сил і повноважень продовжує підтримувати армію, наших захисників і спільно з благодійними організаціями та представниками відповідального бізнесу передає військовим те, в чому вони мають потребу.

Так сьогодні на сайті Коростенської РВА та на офіційній сторінці керівника Коростенського району було розміщено черговий звіт про пророблену роботу.

Зокрема там було відзначено:

“Повномасштабне вторгнення росії в Україну продовжується. Сьогодні 140 день війни і 140 день героїчного спротиву нашого народу ворогові. Щодня кожен з нас в межах своїх можливостей і повноважень робить все можливе аби допомогти нашим мужнім захисникам в боротьбі за мир і спокій на нашій Богом даній землі.

Так, нещодавно начальник Коростенської районної військової адміністрації Юрій Тарасюк дізнався, що військовослужбовці однієї із військових частин мають потребу в морозильній камері та одноразовому посуді.

Завдячуючи співпраці з нашими друзями, а саме небайдужими представниками благодійних організацій та відповідального бізнесу дістали все що треба і навіть трішки більше – також передали захисникам ковбасні вироби та засоби гігієни.

Від свого імені, від імені жителів Коростенського району Юрій Тарасюк щиро подякував захисникам за їх честь, відвагу, мужність:”Дякую і тим, хто продовжує підтримувати наших військовослужбовців. Це дуже важливо! Разом йдемо до Перемоги! Разом сильніші!””

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.