Автовокзал міста Коростень

Автовокзал КоростеньАвтовокзал Коростень

м. Коростень,  вул. Базарна площа, 2-А

(068) 783 98 95 (черговий диспетчер автовокзалу), Перевізник ТОВ «Автосвіт ЛТД»: 4-51-61 (директор)

Пн, Вт, Чт. – з 5 ч. 00 хв. до 20 год. 35 хв., Пт., Сб., Нд. – з 5 ч.30 хв. до 20 год. 35 хв.

Всі номери маршрутного транспорту міста (попередньо уточніть напрямок руху автобуса: у бік автовокзалу). Зупинка: Центральний ринок

Розташування на карті:

Автовокзал міста Коростень (автостанція) має каси з поточного продажу квитків на автобуси приміського курсування та міжміського сполучення, працюють камери зберігання багажу та інші приміщення, де надаються різні послуги пасажирам. Обладнано 8 платформ. Працює гучномовне оголошення по вокзалу, за допомогою якого пасажири зможуть не тільки ознайомитися з розкладом руху, але й дізнатися про наявність вільних місць в автобусах. Щодня з автовокзалу вирушає близько 100 автобусів. Автобусне сполучення з Коростенем мають практично всі великі села Коростенського району, є багато автобусних рейсів до обласних центрів України, а також є маршрути до Білорусі. Кількість рейсів постійно збільшується, а в літню пору були відкриті нові маршрути до місць масового відпочинку. З автовокзалом сьогодні співпрацюють щонайменше 10 перевізників, які мають дозволи Укравтотрансу. Піклуючись про покращення обслуговування пасажирів, працівники автовокзалу намагаються передбачити усі їхні потреби, забезпечити обслуговування на найвищому рівні.

Автовокзал міста Коростень (автостанція) розташований поруч із центральним кооперативним ринком, на відстані 700-800 метрів від залізничного вокзалу станції Коростень (одна зупинка маршрутним транспортом) за адресою: м. Коростень, Базарна площа, 2-А. Режим роботи: понеділок, вівторок, четвер з 5 год. 00 хв. до 20 год. 35 хв., середа, п’ятниця, субота, неділя з 5 ч.30 хв. до 20 год. 35 хв. Телефон чергового диспетчера автовокзалу: (068) 783 98 95.

Міжміський автотранспорт

8 Comments

  1. Цікаво, а як перевізники отримують дозвіл від Укравтотранса, адже більшість автобусів знаходяться просто в жахливому стані і аж ніяк не пристосовані для перевезення людей….

  2. Потрібно терміново дізнатися розклад руху автобусів,а додзвонитися до диспетчера НЕМОЖЛИВО!!!!!!!!дзвоню більше години,а лінія зайнята!!!!!!!жах просто!!!!позорище,а не станція!!!!кладуть поруч з тлф трубку і сидять!!!!!приїду вікна поб”ю!!!!

  3. Доброго ранку , я вибачаюсь , але , можете зробити точне розписання автобуса Коростень – Ушомир , і попередити водія якщо він в 20 хвилин вже в Ушомирі , і повинен виїхати в 30 , то нехай буде добрий чекати ті 10 хвилин які потрібно , і нехай дивиться трохи по сторонам чі є люди , а не проїжає і не зупиняється навіть .

    1. Доброго ранку, розклад обов’язково оновимо, щоб був актуальним. А стосовно водія, тут людський фактор, ми до водіїв відношення не маємо

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.