Стадіон “Спартак” м. Коростень

11500, м. Коростень, вул. Шолом Алейхема, 38,

тел. (4142) 9-62-95.

Директор – Євстаф’єв Юрій Володимирович.

Стадіон “Спартак” було реконструйовано у 2007 році.

Площа футбольного поля – 100м х 69м.

Трибуни для глядачів – на 3000 місць.

В наявності тренажерний майданчик, тенісний корт, волейбольний та баскетбольний майданчик, майданчик зі штучним покриттям для ігрових видів спорту. Завершується будівництво малого футбольного поля.

На стадіоні проводяться матчі чемпіонату Житомирської області з футболу та чемпіонату України з футболу серед команд ветеранів.

У 2008 році відкрито новий фізкультурно-оздоровчий комплекс стадіону “Спартак”. Споруда має розміри 34м х 30м. У приміщенні ФОКу розміщено великий ігровий зал площею 32м х 17,5м та два малі тренажерні зали загальною площею 135 м 2. Крім цього, на другому поверсі будівлі розміщено обладнання для проведення тренувань з боксу та настільного тенісу. На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу працюють групи з настільного тенісу, боксу, важкої атлетики, бодібілдингу, шейпінгу та йоги. Проводять заняття відділення Коростенської ДЮСШ з футболу та баскетболу. Спорудження ФОКу має автономну систему опалення, гарячого водопостачання та сауну сухого жару. Об’єкт забезпечений санітарно-побутовими приміщеннями та душовими, а також приміщеннями для тренерського персоналу.

З метою завершення реконструкції стадіону “Спартак” здійснено оновлення майданчиків для ігрових видів спорту, що знаходяться на території стадіону (майданчики для міні-футболу, волейболу, баскетболу та тенісного корту). У 2014 році проведено капітальний ремонт адміністративного корпусу стадіону та великої зали фізкультурно-оздоровчого комплексу. На базі фізкультурно-оздоровчого комплексу стадіону “Спартак” проводяться змагання обласного та всеукраїнського рівня з різних видів спорту, обласні галузеві Спартакіади, навчально-тренувальні збори. У фізкультурно-оздоровчому комплексі працюють групи з настільного тенісу, важкої атлетики, бодібілдингу, спортивної аеробіки, шейпінгу та йоги.

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.